HAJDUK PONOVO NA DRUGOM MJESTU

Spread the love

27. 06. 2020. / 10:37 h

Autor: Istina.hr

DRAMA U ZAVRŠNIM MINUTAMA, VAROM DOSUĐENI I PROMAŠENI PENAL SLAVEN BELUPA ALI IPAK ZASLUŽENA POBJEDA HAJDUKA

Jučer je odgirana utakmica 31. kola HT Prve lige HNL-a između Slaven Belupa i Hajduka u kojoj je Hajduk zasluženo pobjedio i izborio drugo mjesto na ljestivici. Svakako riječ je o oslabljenom Belupu čiji brazila Lima je promašio penal u 90. minuti a kojim je mogao pravnati rezultat na 2:2.4

Momčadi su igrale u sastavu:

• HAJDUK: Posavec, Juranović, Ismajli, Dimitrov, Vušković, Čolina, Nejašmić, Hamza, Caktaš, Brnić, Eduok. Klupa: Ljubić, Sentić, Kreković, Jakoliš, Čuić, Blagaić, Vučur, Dolček, Tahiraj, Radić, Dellova
  • SLAVEN BELUPO: Ježina, Zirdum, Međimorec, Glavčić, Delić, Paracki, Havelka, Brković, Lima, Bogojević, Krstanović. Klupa: Slukić, B. Čovo, M. Čovo, Šego, Liklin

U prve 24 minute bilo je 1:1 nakon vodstva Hajduka u 10 minuti i izjednačenja Belupa u 24 . Presudni gol je postignut u 59. minuti nakon što je Kreković ubacio s desne strane, a Edouk uputio loptu glavom za novo vodstvo bijelih.

Puno više će se znati o rasporedu na ljestvici nakon večerašnjeg susreta Dinama i Osijeka. Ukoliko Osijek iznenadi domačina uzeo bi Hajduku drugo mjesto na ljestvici.