Bundesliga: tri gola Kramarića!

20.09.2020./ 19:00
Objavio: Bld

Prije nekoliko dana hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je s dva pogotka spriječio veliko iznenađenje i poraz svog Hoffenheima na startu DFB Pokala od nižerazrednog Chemnitzera, a na još impresivniji način  Kramarić je otvorio novu sezonu Bundeslige.

Na gostovanju kod Kölna pobijedio je Hoffenheim s 3:2, a sva tri gola za goste postigao je Kramarić. Posljednji, odlučujući treći u 92. minuti.

Već u četvrtoj minuti Kramarić je iskoristio pogrešku domaće obrane te je zabio za 1:0. Na samom kraju prvog poluvremena je realizirao jedanaesterac i doveo Hoffenheim u prednost od 2:1.

Köln je u 87. minuti izjednačio na 2:2, no u sudačkoj nadoknadi opet je za domaćina neuhvatljiv bio hrvatski nogometaš koji je s desetak metara pogodio za tri boda, piše HNTV.